phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pieńsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pieńsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pieńsk oraz licznych regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się świetną jakością. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Pieńsku realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Pieńsku serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Pieńsku oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pieńsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do