phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dębicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dębicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dębica oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Dębica prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Dębicy gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dębica oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dębica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do