phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jutrosinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jutrosinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Jutrosinie oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje na coraz większej popularności przez parę ważnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jutrosin realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Jutrosinie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, gdyż to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jutrosin oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jutrosin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do