phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wąbrzeźnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wąbrzeźnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Wąbrzeźnie oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wąbrzeźno prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Wąbrzeźnie gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wąbrzeźnie oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wąbrzeźno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do