phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Glinojecku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Glinojecku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Glinojeck oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru ważnych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Glinojecku realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Glinojecku gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Glinojeck oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Glinojeck

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, gdyż to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do