phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrołęce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrołęce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Ostrołęce oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ostrołęka prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Ostrołęce serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ostrołęka oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostrołęka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do