phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zagórowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zagórowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Zagórowie oraz wielu regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne metody ogrzewania mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie przez kilka ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Zagórowie prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Zagórowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Zagórów oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zagórów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do