phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piasecznie .
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piasecznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Piaseczno oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania domu czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Piasecznie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Piasecznie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Piasecznie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piaseczno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do