phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sulmierzycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sulmierzycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Sulmierzycach oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sulmierzyce realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Sulmierzycach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Sulmierzycach oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sulmierzyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do