phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczyrku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczyrku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczyrk oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Szczyrk prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Szczyrku gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla natury, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczyrk oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczyrk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do