phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jaraczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jaraczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Jaraczewie oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Jaraczewo realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Jaraczewie gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Jaraczewie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jaraczewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do