phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czarnej Białostockiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czarnej Białostockiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Czarna Białostocka oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź innego budynku to jedno z głównych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Czarnej Białostockiej realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się ekonomią oraz ekologią używania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Czarnej Białostockiej gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czarna Białostocka oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czarna Białostocka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do