phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bojanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bojanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Bojanowie oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na parę kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Bojanowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Bojanowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Opał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Bojanowie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bojanowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do