phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koźminie Wielkopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koźminie Wielkopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koźmin Wielkopolski oraz licznych regionach kraju, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa na coraz większym uznaniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Koźmin Wielkopolski realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także kupować produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Koźminie Wielkopolskim gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, jako że jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Koźmin Wielkopolski oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koźmin Wielkopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do