phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bieczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bieczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Bieczu oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu bądź innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały cechowały się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Bieczu prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Bieczu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bieczu oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biecz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to idealny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do