phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łomży.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łomży i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Co należy zrobić, żeby szybko ogrzać cały dom, na przykład, zimą? Ogrzewanie pelletem to najlepsze rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Czym jest dobry pellet? To pellet drzewny, który stworzony jest z trociny drewna iglastego wysokiej jakości. Jego optymalne parametry potwierdza certyfikat EN Plus A1. Żeby zapewnić ciągłość jakości, nasza firma TOP pellet poddaje się częstym audytom, które tylko potwierdzają jego najlepszą klasę. Jaki powinien być dobry pellet opałowy? Przede wszystkim nie może być niespiekający się i zanieczyszczony korą, piaskiem. Czystość jest kluczem jakości TOP pelletu. Właśnie przez wzgląd na to współpracujemy z niewielką ilością dostawców, którzy zaopatrują nas w materiały tylko wysokiej jakości, które są w stanie sprostać wymaganiom naszym i naszych klientów. Jakość TOP pelletu można porównać z produktami innych marek. Świadczy to o tym, że zaopatrujemy jedynie w materiały marki Premium, które zdecydowanie przewyższają parametry innych marek. W Łomży oferujemy najwyższej jakości, pellet workowany. Cena pelletu jest ceną konkurencyjną na rynku. Koszt pelletu uwarunkowany jest wysoką jakością, dlatego oprócz standardowego pelletu, oferujemy także pellet Premium. Gdzie można zaopatrzyć się w nasze produkty? Przede wszystkim sprzedaż pelletu realizowana jest w najlepszych składów opału w Łomży, jak również bezpośrednio od producenta, na stronie internetowej.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet staje się coraz bardziej ekologiczną i bezpieczną, a także popularną formą paliwa opałowego. Przede wszystkim pozwala na szybkie i długotrwałe ocieplenie całego domu, czy biura. Co jest jego zaletą? Kotły i piece na pellet są wyjątkowo ekonomiczne. Porównując ceny gazu opałowego, oleju, lub ogrzewania elektrycznego, pellet znajduje się na pierwszym miejscu jeśli chodzi o oszczędność. Jest także wyjątkowo bezpieczny dla środowiska, ponieważ charakteryzuje się znikomą emisją toksycznych związków do atmosfery i nie zakłóca ekosystemu naturalnego. To właśnie dlatego przy wyborze paliwa opałowego powinniśmy się kierować najwyższą jakością. Wiąże się to również z ochroną pieca, lub kotłów na pellet, które dzięki dobrym produktom nie ulegają zniszczeniu i korodowaniu. Dobry pellet oznaczony jest certyfikatem EN Plus A1. Oznacza to, że można używać go w piecach na pellet 5 klasy i ecodesign. Zaletą tego rodzaju paliwa opałowego jest niska zawartość popiołu, oraz wilgoci, co sprawia, że nie przyczynia się on do powstawania smogu. Ten ekologiczny produkt jest przechowywany w poręcznych workach, łatwych do przetransportowania. Pellet powstaje z trociny odpadowej, bądź wiórów tartacznych co sprawia, że jest w zupełności przyjazny środowisku.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wiemy już, że ogrzewanie pelletem jest najbardziej ekologiczną metodą grzewczą. Dodatkowo jest wyjątkowo ekonomiczne i tworzące oszczędności. Ilość wytworzonego dwutlenku węgla podczas spalania pelletu można porównać do ilości zaabsorbowania tego pierwiastka przez drzewo, w ciągu całego jego cyklu życia. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na parametry kotła i jakość pelletu. Najważniejszą informacją jest kaloryczność pelletu, która określa ilość ciepła, która generowane jest podczas spalania. Kolejną ważną kwestią jest cena pelletu, która spełnia oczekiwania klienta. Przy wyborze pelletu należy także zwrócić uwagę na to, czy posiada on certyfikat jakościowy EN Plus A1. To ważne, ponieważ większość producentów kotłów wymaga takiej certyfikacji produktów, które będą spalane. W przypadku zaniedbania tej kwestii, co może doprowadzić do uszkodzenia pieca, producent może odmówić gwarancji. Jeśli chcesz wybrać najlepszy pellet odpowiedni do Twojego pieca, skorzystaj z opinii o pellecie dostępnych na stronie internetowej producenta.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP Pellet dzięki minimalnej zawartości wilgoci odznacza się wysoką wartością energetyczną. Jego jakość potwierdza certyfikat EN Plus A1. Pellet drzewny zyskuje na coraz większej popularności ze względu na swoją ekologiczną stronę. Produkcja pelletu nie ma dużego wpływu na środowisko naturalne, a samo spalanie pelletu, który powstaje z trociny drewna iglastego, emituje CO2 w takiej ilości, jaka absorbuje drzewo podczas całego swojego życia. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łomży od samego początku powstania firmy, oferujemy najlepszej jakości produkty, zachowując pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Cena pelletu za tonę jest niezwykle korzystna, co zachęca do kontaktu z biurem obsługi producenta pelletu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łomża

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

TOP pellet doskonale sprawdza się jako paliwo do ogrzewania gospodarstwa domowego, jak również pomieszczeń firmowych, czy innego typu obszarów. To bardzo ekonomiczny i ekologiczny sposób na długotrwałe ocieplenie otoczenia. Nasza firma oferuje hurt pelletu, który pozwala na zaopatrzenie w kilka ton pelletu na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Zaopatrzenie w pellet w cenach hurtowych to oszczędność. Pellet drzewny charakteryzuje się wysoką opłacalnością. Dodatkowo wytwarza niską zawartość popiołu i jest przyjazny środowisku. Dlatego warto zaopatrzyć się w ten rodzaj paliwa już dziś.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do