phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Międzyrzecu Podlaskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Międzyrzecu Podlaskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Międzyrzecu Podlaskim oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie przez kilka kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Międzyrzec Podlaski prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Międzyrzecu Podlaskim serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Międzyrzec Podlaski oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Międzyrzec Podlaski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do