phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Choszcznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Choszcznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Choszczno oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Choszczno realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Choszcznie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla natury, jako że to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Choszcznie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Choszczno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do