phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Murowanej Goślinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Murowanej Goślinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Murowanej Goślinie oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Murowana Goślina realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Murowanej Goślinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Murowanej Goślinie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Murowana Goślina

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do