phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łapach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łapach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Łapy oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Łapy realizujemy już od dawna – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał odznacza się opłacalnością i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także stawiać na materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Łapach serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Łapy oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łapy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, gdyż jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do