phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Cieszanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Cieszanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Cieszanów oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie domu lub firmy to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Cieszanowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Cieszanowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Cieszanów oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Cieszanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do