phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zabrzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zabrzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Zabrzu oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Zabrzu realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Zabrzu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Zabrzu oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zabrze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do