phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kocku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kocku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kocku oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kocku realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kocku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kock oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kock

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do