phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tyczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tyczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tyczyn oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Tyczynie prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Tyczynie serdecznie zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Tyczyn oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tyczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do