phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Błażowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Błażowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Błażowa oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub firmy stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Błażowa realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Błażowej gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Błażowej oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Błażowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do