phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jastrowiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jastrowiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Jastrowiu oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Jastrowiu realizujemy od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Jastrowiu serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Jastrowie oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jastrowie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do