phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łagowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łagowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Łagów oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Łagów prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Łagowie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łagowie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łagów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do