phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubyczy Królewskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubyczy Królewskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Lubyczy Królewskiej oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez kilka kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Lubyczy Królewskiej realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Lubyczy Królewskiej gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubycza Królewska oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubycza Królewska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do