phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kłodawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kłodawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Kłodawie oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kłodawa realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Kłodawie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kłodawa oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kłodawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych i budynków firmowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do