phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Głuszycy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Głuszycy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Głuszycy oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Głuszycy realizujemy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Głuszycy serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Opał wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Głuszycy oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Głuszyca

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do