phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łukowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łukowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Łukowie oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Łukowie prowadzimy od dawna – zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Łukowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łuków oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łuków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do