phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lwówku Śląskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lwówku Śląskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lwówek Śląski oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Lwówku Śląskim prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Lwówku Śląskim gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Opał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Lwówku Śląskim oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lwówek Śląski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do