phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gniewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gniewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Gniew oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Gniew realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Gniewie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gniew oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gniew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do