phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Niepołomicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Niepołomicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Niepołomicach oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się świetną jakością. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Niepołomicach prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Niepołomicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Niepołomicach oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Niepołomice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do