phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lipsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lipsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Lipsk oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lipsk realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Lipsku serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Lipsku oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lipsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do