phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łęknicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łęknicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łęknica oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie domu lub firmy to jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Łęknica realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Łęknicy serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Materiał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Łęknicy oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łęknica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do