phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wysokiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wysokiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Wysokiej oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wysokiej realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Wysokiej serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Wysokiej oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wysoka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do