phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Więcborku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Więcborku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Więcborku oraz wielu regionach kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Więcborku prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co sprawia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Więcborku gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Więcborku oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Więcbork

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do