phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sokołowie Podlaskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sokołowie Podlaskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sokołów Podlaski oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Sokołowie Podlaskim realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Sokołowie Podlaskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sokołów Podlaski oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sokołów Podlaski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do