phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bytowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bytowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bytów oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania domu lub firmy to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo odznaczało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Bytowie prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Bytowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bytów oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bytów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do