phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skoczowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skoczowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Skoczów oraz wielu regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Skoczowie prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Skoczowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Skoczowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skoczów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do