phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kątach Wrocławskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kątach Wrocławskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Kątach Wrocławskich oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kątach Wrocławskich prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Kątach Wrocławskich serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kątach Wrocławskich oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kąty Wrocławskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do