phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sokołowie Małopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sokołowie Małopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sokołów Małopolski oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sokołów Małopolski prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Sokołowie Małopolskim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sokołowie Małopolskim oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sokołów Małopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do