phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Józefowie nad Wisłą.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Józefowie nad Wisłą i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Józefowie nad Wisłą oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu przez parę istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Józefowie nad Wisłą realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Józefowie nad Wisłą gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Józefowie nad Wisłą oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Józefów nad Wisłą

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do