phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowogardzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowogardzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowogardzie oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Nowogardzie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Nowogardzie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Opał odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowogardzie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowogard

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do