phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radzionkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radzionkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Radzionków oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z paru ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Radzionkowie prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Radzionkowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, gdyż to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Radzionków oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radzionków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych i obiektów biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do