phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gniewkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gniewkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Gniewkowie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały cechowały się doskonałą jakością. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Gniewkowo prowadzimy od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Gniewkowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla otoczenia, jako że jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Gniewkowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gniewkowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do