phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Warcie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Warcie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Warta oraz całej Polsce, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się najwyższą jakością. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Warcie prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Warcie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Warcie oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Warta

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do