phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubaniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubaniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lubań oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez parę podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Lubań realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Lubaniu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Lubaniu oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubań

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do