phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skaryszewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skaryszewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Skaryszewie oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Skaryszew realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Skaryszewie serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Skaryszewie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skaryszew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do